Gabinet zabiegowy

W gabinecie zabiegowym wykonujemy iniekcje, pomiary ciśnienia, tętna , poziomu glukozy i badania EKG. Pomagamy w utrzymaniu higieny ran. Realizujemy także badania laboratoryjne z możliwością otrzymania tego samego dnia wyniku drogą elektroniczną.

Osoby, które dokonały wyboru lekarza pierwszego kontaktu oraz pielęgniarki środowiskowej w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej i posiadają aktywną deklaracje w Vertimed+ mają prawo do korzystania z wizyt domowych.
Opieka w miejscu zamieszkania przysługuje chorym w przypadku pogorszenia stanu zdrowia i gdy niemożliwe jest dotarcie do kliniki. 

 

W realizacji świadczeń środowiskowych lekarzowi udziela fachowego wsparcia pielęgniarka. Pielęgniarka rodzinna planuje i realizuje kompleksową opiekę medyczną adekwatną do stanu zdrowia i potrzeb chorego. W ramach swoich obowiązków wykonuje zabiegi: pielęgnacyjne, usprawniające oraz koordynuje i organizuje działania na rzecz podopiecznego w zakresie socjalnym poprzez kontakt z lekarzem oraz organizacjami ochrony zdrowia.
W celu umówienia wizyty domowej należy kontaktować się telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio z rejestracją w godzinach pracy przychodni.

Środki higieniczne, leki, specjalistyczne opatrunki i sprzęt medyczny niezbędny do wykonania czynności pielęgnacyjnych zapewnia Pacjent, rodzina lub opiekunowie.

Realizujemy ponad 200 różnych badań laboratoryjnych z możliwością otrzymania wyniku tego samego dnia drogą elektroniczną. Pacjent ma prawo do wykonania badań w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia na podstawie ważnego skierowania od lekarza pracującego w Grupie Medycznej Vertimed+. Osoby, które chcą wykonać dodatkowe badania lub nie mają ważnego skierowania mogą skorzystać z naszej oferty badań wykonywanych komercyjnie.


Punkt pobrań czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 12:00 oraz w godzinach przyjęć komercyjnych 13:00 – 17:00. 

W celu uzyskania wiarygodnego wyniku należy prawidłowo przygotować się do badań. O szczegóły zapytaj lekarza lub pielęgniarkę w gabinecie zabiegowym.

 

Złóż Deklaracje POZ i skorzystaj z pakietów laboratoryjnych w atrakcyjnych cenach!

 

Rodzaj usługi

Cena z deklaracją

Cena bez deklaracji

Sklep

Szanowny Pacjencie Vertimed+ przypominamy, że jesteśmy punktem partnerskim. Nie realizuje badań zakupionych przez sklep internetowy Laboratorium Alab.