Daj szanse lekarzowi pomóc innemu Pacjentowi

Nie ma zaskoczenia w stwierdzeniu, że jesienią przybywa osób chorych.

Niestety nie wszystkie infekcje to stosunkowo łatwe do wyleczenia katar i grypa. Coraz częściej zdarza się, że w poczekalni przychodni czy szpitala tłoczą  się pacjenci, którzy po wykonaniu szybkiego testu przeciwko COVID-19  otrzymują pozytywny wynik.

Nieubłaganie mijający czas sprawił, że oswoiliśmy się z myślą, że żyjemy w czasie pandemii. Restrykcje choć nadal obowiązują nie zawsze są chętnie przez nas przestrzegane. Statystyki o kolejnych chorych na Sars-COV-2 są przytłaczające. Wspólnie możemy zatrzymać ten licznik.

  • Szczepienie i profilaktyka ratują życie!
  • Przestrzegajmy zasad reżimu sanitarnego!
  • Korzystajmy z teleporad!

Drogi Pacjencie, dokładnie zaplanuj swoją wizytę w Vertimed!

Czujesz się przeziębiony, nie jesteś pewien czy objawy których doświadczasz to COVID? Nie narażaj otoczenia i lekarza na zakażenie. Zadzwoń do naszej przychodni tel:+48 22 688 77 71 i umów się na teleporadę. Lekarz przeprowadzi dokładny wywiad medyczny na podstawie, którego wspólnie zdecydujecie jak ma wyglądać dalsze leczenie.

 Na umówioną wcześniej konsultacje należy przyjść punktualnie bez osób towarzyszących. Nie ma potrzeby spędzać dodatkowych minut na korytarzu przychodni. Kliniki medyczne nie są teraz szczególnie bezpiecznym miejscem.

Nie twórzmy tłoku. Zdarza się, że na wizytę przychodzi pacjent z całą rodziną. Przypominamy, że w gabinecie lekarskim może przebywać tylko jedna osoba. Dzieciom i nieletnim może towarzyszyć jeden opiekun. Bardzo nam przykro, ale kobiety ciężarne wykonujące USG w naszej poradni ginekologiczno-położniczej również są proszone o przychodzenie bez partnerów i osób trzecich.

W trosce o zdrowie w Vertimed pojawiły się dodatkowe lampy bakteriobójcze, proces rejestracji został skrócony i uproszczony do minimum. Wszystko po to, aby ograniczać kontakt z wirusem.

Rozumiemy, że jesteś zdenerwowany, bo nie możesz tak szybko jakbyś tego chciał porozmawiać z lekarzem. My zrobiliśmy wiele by ten proces Tobie ułatwić:

Zatrzymaj efekt niewidzialnej kolejki! Ustawowym obowiązkiem Pacjenta jest odwołanie wizyty, z której nie może skorzystać.

Daj szanse lekarzowi pomóc innemu Pacjentowi.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Masz pytanie? Napisz do nas
Cytologia

Cytologia to bezbolesne badanie przesiewowe diagnozujące raka szyjki macicy. Robione systematycznie…