O nas

O Vertimed+

Grupa Medyczna Vertimed+ istnieje na rynku medycznym od 2008 roku. Kameralna lokalizacja, łatwy dojazd, profesjonalna kadra i wysokie standardy obsługi szybko pozwoliły zdobyć nam zaufanie Pacjentów.

 

Nasza filozofia

Wszystko zaczyna się w głowie…

Nasze wartości

W Vertimed+ wierzymy, że w życiu można osiągnąć równowagę. Pomożemy Tobie odzyskać spokój wewnętrzny oraz zachować zdrowie fizyczne. Vertimed+ to miejsce, w którym zadbasz o swoje emocje oraz ciało. Z nami poczujesz się lepiej.

Nasza misja

Każdego dnia dbamy o Twoje zdrowie. Troszczymy się o Ciebie i Twoją rodzinę. Z nami odzyskasz kontrolę nad swoim umysłem i ciałem. Pomożemy Tobie, gdy walczysz z gorączką i potrzebujesz porozmawiać. Wraz z naszymi specjalistami osiągniesz harmonię między ciałem a duchem.

Działalność rozpoczynaliśmy świadcząc usługi z zakresu psychiatrii, psychologii i psychoterapii. Z powodzeniem prowadzimy Dzienny Oddział Zaburzeń Nerwicowych, Poradnię Zdrowia Psychicznego oraz Poradnię Leczenia Uzależnień. W trosce o najmłodszych Pacjentów swoją ofertę wzbogaciliśmy o Poradnię psychologiczno–pedagogiczną oraz neurologopedyczną.

Na przestrzeni lat stworzyliśmy miejsce przyjazne całym rodzinom. W ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), Pacjenci mogą korzystać z pomocy lekarza rodzinnego, lekarza pediatry oraz wykwalifikowanych położnych i pielęgniarek. W Vertimed+ realizujemy niezbędne badania laboratoryjne i ultrasonograficzne. Chcąc zapewnić naszym Pacjentkom kompleksową opiekę medyczną zdecydowaliśmy się także na otwarcie Poradni ginekologiczno-położniczej. Gabinet wyposażony jest w nowy sprzęt najwyższej jakości, co gwarantuje szybkie i dokładne wykonanie badań.

Nasz zespół tworzą uznani specjaliści. Ich wiedza, doświadczenie zawodowe oraz wieloletnia praktyka, dają pewność pełnego profesjonalizmu i skuteczności. Stale się rozwijamy i dążymy do poszerzenia naszej oferty medycznej. Staranny dobór personelu, wysokie standardy pracy oraz estetyczne wnętrze placówki, zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.