Vertimed dla kobiet

Być kobietą , być kobietą…”, „ Są kobiety pistolety i kobiety jak rakiety…” , „ Jestem Kobietą…”

Dziś jak nigdy wcześniej Kobiety jednoczą się w różnych ważnych sprawach. Nasz głos słyszany jest w każdym zakątku świata, a znaczenie słowa Kobieta cały czas zyskuje na sile. Z pewnością nasza rodzina, przyjaciele oraz współpracownicy potrzebują zdrowych matek, koleżanek, żon, partnerek oraz bizneswomen.

W życiu codziennym musimy sprostać wielu oczekiwaniom. Z zegarkiem w ręku odhaczamy kolejne zadania z kalendarza. Między odprowadzeniem dziecka do szkoły i zebraniem w pracy znajdujemy chwilę na kosmetyczkę i fryzjera, a dokuczliwą migrenę żegnamy kolejną połkniętą tabletką.

Powiedzmy STOP złemu samopoczuciu, przemęczeniu i bólowi. Stwórzmy własną strategię bycia piękną i zdrową. Bądź świadomą babcią, mamą, dyrektorką czy projektantką. Bez względu na to czym się zajmujesz i ile masz lat wpisz do swojego kalendarza kontrolną wizytę u lekarza oraz zaplanuj termin badań okresowych. Nie traktuj gorzej siebie niż własny samochód, który obowiązkowo raz w roku oddajesz na serwis.

Tak samo jak nie zapominasz by zadbać o swoje paznokcie i włosy, nie możesz zapominać o swoich jajnikach, piersiach czy głowie.

Badaj się regularnie i zapobiegaj zamiast leczyć!

Regularnie wykonywana cytologia oraz USG piersi może uchronić Ciebie i Twoich bliskich od dramatu zmagania się z chorobą jaką jest nowotwór. Raz w roku lub jeśli zajdzie potrzeba to również częściej, warto wykonać ogólne badania laboratoryjne by sprawdzić kondycję naszego organizmu.

Gdy czujesz, że musisz z kimś porozmawiać, a nie chcesz setny raz dzwonić do swojej przyjaciółki i opowiadać o tym co Ciebie męczy warto, abyś zaufała doświadczonemu terapeucie. Już godzinna sesja psychoterapeutycznej pozwoli nabrać dystansu i z nową energią zmierzyć się z kolejnymi zadaniami.

Grupa Medyczna Vertimed+ to miejsce w większości tworzone przez Kobiety dla Kobiet. Z pełną starannością przygotowałyśmy dla Ciebie, dla Nas ofertę jak być „piękną bo zdrową”.

Odwiedź naszą poradnię ginekologiczną i zafunduj sobie godzinę najpotrzebniejszych badań oraz rozmowę z lekarzem. Oddaj się rytuałowi cytologii oraz pozwól sobie na USG piersi w naszej poradni radiologicznej. Podobnie jak znajdujesz czas na pomalowanie paznokci znajdź chwilę na najważniejsze – na własne zdrowie!

Po udanej wizycie u specjalisty ginekologa czas sprawdzić ogólny stan organizmu. W gabinecie zabiegowym w bezbolesny i szybki sposób wykonasz wszystkie potrzebne testy. Przecież chcesz zajrzeć do wnętrza samej siebie J

Dla fryzjera poświęcamy średnio dwie i pół godziny, aby na naszej głowie pojawiła się fryzura jak z filmu. Podaruj sobie sześćdziesiąt minut w zaciszu naszych sal terapeutycznych i poczuj jak Twoja głowa staje się wolna od złych myśl.

Przyjdź do Vertimed+ jak do SPA stwórz własną strategię bycia piękną.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Masz pytanie? Napisz do nas