POZ – Podstawowa Opieka Zdrowotna Ursynów

POZ to skrót od sformułowania Podstawowa Opieka Zdrowotna. W ramach NFZ pacjentowi przysługują konsultacje lekarskie, wsparcie pielęgniarki, a dla kobiet także położnej

Czy wiesz, że?

+ Z POZ mogą korzystać pacjenci ubezpieczeni. Jeśli Twój Ewuś (Elektroniczna Weryfikacja Uprawnień Świadczeniobiorców) świeci na czerwono oznacza to, że musisz złożyć oświadczenie, porozmawiać z pracodawcą, udać się do ZUS i wyjaśnić sytuacje.

+ Podstawowa Opieka Zdrowotna jest refundowana przez NFZ. Możesz korzystać z każdej przychodni, również tej poza miejscem Twojego zamieszkania.

+ Aby korzystać z nielimitowanych konsultacji medycznych, badań laboratoryjnych z koszyka świadczeń gwarantowanych musisz złożyć deklaracje wyboru w wybranej przez siebie przychodni. Dobrze przemyśl ten wybór. Masz prawo bezpłatnie 2 razy w roku zmienić „swojego” lekarza. Każda kolejna zmiana wiąże się z kosztami.

+ Masz wykupiony pakiet medyczny? Prywatnie korzystasz z wizyt u specjalistów? Pamiętaj nie musisz składać w tych placówkac deklaracji. Kiedy to zrobisz tracisz możliwość korzystania z usług w swojej przychodni w ramach NFZ.

Zapoznaj się z refundowaną ofertą w Vertimed+. Złóż deklaracje i ciesz się dobrym zdrowiem.

Tel.: 603 804 702
e-mail: [email protected]

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Masz pytanie? Napisz do nas
Cytologia

Cytologia to bezbolesne badanie przesiewowe diagnozujące raka szyjki macicy. Robione systematycznie…