Treningi redukcji stresu metodą mindfulness ponownie w Vertimed+!

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnej odsłonie treningu Redukcji Stresu Metodą Uważności (ang. MBSR – Mindfulness Based Stress Reduction), kurs rozpoczyna się od 06.08.2024 i trwa 8 tygodni. Spotkania odbywają się w każdy wtorek w przychodni Vertimed+ na ul. Bronikowskiego 55 tuż przy metrze Kabaty.

Prowadzącą jest doświadczoną trenerka mindfulness Basia Świderska. Uważność odkryła podczas rocznej podróży dookoła świata, w którą wyjechała po wielu latach pracy w dużych korporacjach. Podróż oraz odbyte w trakcie niej odosobnienie medytacyjne dokonały niesamowitej zmiany w jej życiu. 

Zastanawiasz się czy metoda mindfulness jest dla Ciebie? Jak wyglądają zajęcia? Ile to kosztuje?

Na te pytania i wiele więcej odpowie sama prowadzącą:

Skontaktuj się z Basią; 
e-mail: [email protected]
Tel: 509 194 197

Poniżej znajdziecie kilka podstawowych informacji o prowadzącej.

O PROWADZĄCEJ

Nazywam się Basia Świderska i jestem certyfikowaną nauczycielką MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) szkoloną przez Institute for Mindfulness Based Approaches z siedzibą w Niemczech we współpracy z Polskim Instytutem Mindfulness. Oprócz Studium Nauczycielskiego MBSR ukończyłam również roczny Program Partyki Formalnej. Uważność poznałam w trakcie prawie rocznej podróży dookoła świata, kiedy odbyłam 19-dniowe odosobnienie medytacyjne Vipassany w świątyni w Wat Ram Poeng w Tajlandii. Od tamtego czasu regularnie praktykuję medytację uważności. Jestem pomysłodawczynią i współtwórczynią takich projektów dla Fundacji POLIM jak Spotkania Mindfulness z 4 żywiołami, spotkania Dotyk Uważności oraz cykliczne konferencje Mindfulness w Biznesie w Google Campus Warsaw. Dzięki mindfulness mam również wielkie szczęście być świadomą i uważną mamą.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Masz pytanie? Napisz do nas
Cukrzyca

Przyczyny cukrzycy nie są jeszcze do końca poznane. Zasadniczą rolę w jej…

Wątroba

Wątroba (grecki hepar) jest największym narządem wewnętrznym i należy do układu…

Magnez

Magnez wspiera prawidłowe działanie układów: nerwowego, krwionośnego i mięśniowego. Ułatwia wchłanianie…

Nawadnianie organizmu

Odpowiednie nawodnienie organizmu utrzymuje stałą temperaturę ciała, wspomaga pracę nerek, które…