2018-11-18

Poradnia pedagogiczna dla dzieci i młodzieży

W radością informujemy o otwarciu nowej poradni pedagogicznej w naszej przychodni.

Pracujemy pod nadzorem Mazowieckiego Kuratora Oświaty i posiadamy wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzony przez m. st Warszawa o numerze 4/P/18.

Zajmujemy się diagnozą dzieci i młodzieży z trudnościami szkolnymi jak dysleksja, dysgrafia czy dyskalkulia oraz problemami z nauką języków obcych.

W poradni prowadzimy zajęcia korekcyjne zarówno indywidualne jak i grupowe których celem jest zminimalizowanie zdiagnozowanych zaburzeń rozwojowych.

Aby terapia była maksymalnie efektywna i przyniosła najlepsze rezultaty dopasowujemy jej intensywność i tempo do indywidualnych możliwości i predyspozycji każdego dziecka.

Wystawiane przez nas opinie są respektowane przez wszystkie szkoły oraz kuratorium oświaty podczas egzaminów kończących kolejne etapy nauki (egzamin ósmoklasisty, matura).

Wszelkie informacje o terminach i kosztach wizyty diagnostycznej oraz zajęć korekcyjnych dostępne są w naszej recepcji pod numerem telefonu +48 22 405 63 75.

Masz pytanie? Napisz do nas

Napisz do nas jeśli czegoś potrzebujesz, chcesz o coś zapytać lub masz chęć się czymś z nami podzielić. Jeszcze tego samego dnia odpiszemy na każdą Twoją wiadomość.

Wiosenne alergeny

Wiosna to nie tylko czas pięknej pogody, budzącej się do życia przyrody ale też dla wielu osób czas nasilonych objawów

Psychoterapia = proces

Na stronę do aktualności dodaj w wersji jak niżej z kilkoma linkami( zwiększa algorytmy) Psychoterapia to długi i często bardzo