Karolina Langner

Karolina Langner

psychoterapeuta

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Ukończyła Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej). Jest także absolwentką studiów podyplomowych na kierunku ,,Diagnoza Psychologiczna w Praktyce Klinicznej” prowadzonych przez Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS.

Doświadczenie kliniczne zdobywała w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, w I Klinice Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie oraz poradniach zdrowia psychicznego. Obecnie pracuje na Oddziale Dziennym Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie, gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową w nurcie psychodynamicznym oraz zajęcia warsztatowe. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

W Vertimed+ zajmuje się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej dla dorosłych w ramach NFZ oraz prywatnie. Pomoc psychoterapeutyczną kieruje do osób, które doświadczają chronicznego uczucia lęku, niepokoju i napięcia, czują się zagubione, mają mniej energii i obniżony nastrój, mają trudność w radzeniu sobie z emocjami i stresem oraz doświadczają trudności w relacjach interpersonalnych. Zajmuje się także psychoterapią osób z zaburzeniami osobowości i zaburzeniami psychotycznymi.

Inni specjaliści