Kamila Marzec-Radzka

Kamila Marzec-Radzka

Część Wszystkim. Nazywam się Kamila Marzec-Radzka i jest mi ogromnie miło, że dołączyłam do Waszej Vertimedowej rodziny🙂

Z branżą medyczną jestem zawodowo związana od kilkunastu lat. Zarządzałam większymi i mniejszym strukturami organizacyjnymi, ale przyznam, że nie lubię tego słowa. Wychodzę bowiem z założenia, że „z ludźmi trzeba współpracować a zarządzać jedynie procesami”. W każdej organizacji najważniejsi są ludzie, praca zespołowa oparta na zasadach fair play oraz wspólne dążenie do celu.

Wierzę, że będę mogła podzielić się z Wami swoim doświadczeniem, ale też na pewno sporo dowiem się i nauczę od Was.

Prywatnie jestem zabieganą mamą trójki niekoniecznie słodkich „aniołków” i mimo chaosu, który jest stałym elementem mojego życia rodzinnego, staram się znajdować czas na swoje pasje. Jest tego trochę, ale ostatnio to głównie: naturalne metody odmładzania (joga twarzy i kinesiotaping) oraz zgłębianie wiedzy z zakresu NVC – komunikacji bez przemocy (non violence communication).

Dziękuję Wam za ciepłe przyjęcie mnie do Waszego grona i będę wdzięczna za Waszą wyrozumiałość, jeśli nie będę w stanie od razu odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania.

Do Waszej dyspozycji jestem w stacjonarnie w Vertimedzie w dni robocze od 8.00 do 16.00, a także pod telefonem 880-108-085


Do zobaczenia i usłyszenia
Kamila
  

Inni specjaliści