Badania laboratoryjne

Badania laboratoryjne

Realizujemy ponad 200 różnych badań laboratoryjnych z możliwością otrzymania wyniku tego samego dnia drogą elektroniczną. Pacjent ma prawo do wykonania badań w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia na podstawie ważnego skierowania od lekarza pracującego w Grupie Medycznej Vertimed+. Osoby, które chcą wykonać dodatkowe badania lub nie mają ważnego skierowania mogą skorzystać z naszej oferty badań wykonywanych komercyjnie. Cennik.

Punkt pobrań czynny jest w dni powszednie w godzinach 07:00 – 12:00 oraz w godzinach przyjęć komercyjnych 13:00 – 17:00. Od poniedziałku do środy pobieramy materiał do badań najmłodszym pacjentom. W celu uzyskania wiarygodnego wyniku należy prawidłowo przygotować się do badań. O szczegóły zapytaj lekarza lub pielęgniarkę w gabinecie zabiegowym.

Szanowny Pacjencie Vertimed+ nie realizuje badań zakupionych przez sklep internetowy Laboratorium Alab.

Przypominamy, że jesteśmy punktem partnerskim. Zapraszamy do gabinetu zabiegowego w celu przekazania materiału do badań od poniedziałku do piątku  w godzinach 7.00- 12.00 (pobrań w ramach NFZ) 12.00-17.00 ( zlecenia komercyjne).