Zapraszamy na terapię w nurcie psychodynamicznym

Terapia w nurcie psychodynamicznym  skierowana jest do osób mocno zmotywowanych i chętnych do pracy nad sobą. Terapia jest intensywna i długotrwała, wymaga od Pacjenta dużego zaangażowania i zdolności samoanalizy.

Podczas terapii, w warunkach gwarantujących poczucie bezpieczeństwa i psychicznego komfortu, Pacjent omawia trudne wątki ze swojego życia, rozwiązuje nieświadome konflikty oraz redukuje przymus powtarzania dysfunkcyjnych strategii zachowania.

Od Pacjenta oczekuje się rzetelnego i szczerego dzielenia się swoimi uczuciami i przeżyciami, tak aby terapeuta mógł poznać i zrozumieć mechanizmy działania i pomóc w rozwiązaniu nękających Pacjenta problemów.

Terapia indywidualna prowadzona jest komercyjnie, istnieje możliwość jej sfinansowania za pośrednictwem systemu płatności MediRaty.

Dodatkowe informacje dotyczące przebiegu procesu leczenia w nurcie psychodynamicznym, w tym zapisów na terapię do wybranego specjalisty lub grupy uzyskacie kontaktując się z naszą recepcją pod numerem telefonu +48 22 405 63 75

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Masz pytanie? Napisz do nas