2018-09-08

Zapraszamy na terapię w nurcie psychodynamicznym

Terapia w nurcie psychodynamicznym  skierowana jest do osób mocno zmotywowanych i chętnych do pracy nad sobą. Terapia jest intensywna i długotrwała, wymaga od Pacjenta dużego zaangażowania i zdolności samoanalizy.

Podczas terapii, w warunkach gwarantujących poczucie bezpieczeństwa i psychicznego komfortu, Pacjent omawia trudne wątki ze swojego życia, rozwiązuje nieświadome konflikty oraz redukuje przymus powtarzania dysfunkcyjnych strategii zachowania.

Od Pacjenta oczekuje się rzetelnego i szczerego dzielenia się swoimi uczuciami i przeżyciami, tak aby terapeuta mógł poznać i zrozumieć mechanizmy działania i pomóc w rozwiązaniu nękających Pacjenta problemów.

Terapia indywidualna prowadzona jest komercyjnie, istnieje możliwość jej sfinansowania za pośrednictwem systemu płatności MediRaty.

Dodatkowe informacje dotyczące przebiegu procesu leczenia w nurcie psychodynamicznym, w tym zapisów na terapię do wybranego specjalisty lub grupy uzyskacie kontaktując się z naszą recepcją pod numerem telefonu +48 22 405 63 75

Masz pytanie? Napisz do nas

Napisz do nas jeśli czegoś potrzebujesz, chcesz o coś zapytać lub masz chęć się czymś z nami podzielić. Jeszcze tego samego dnia odpiszemy na każdą Twoją wiadomość.

Psychoterapia = proces

Na stronę do aktualności dodaj w wersji jak niżej z kilkoma linkami( zwiększa algorytmy) Psychoterapia to długi i często bardzo