Vertimed+ i magazyn Twój Styl zapraszają do akcji „TWOJE ŻYCIE − Twój STYL”

Październikowy Twój STYL już po raz 25. organizuje akcję „Twoje życie Twój STYL”, w ramach której zamieszcza kupony dające prawo do aż 30% rabatu na badania profilaktyczne. Dzięki zaangażowaniu placówek medycznych (Partnerów Medycznych akcji), Czytelniczki Twojego STYLU mogą wykonać w promocyjnej cenie min.: mammografię, rezonans magnetyczny piersi, USG piersi, cytologię. Rabat obejmuje także badania na obecność wirusa HPV oraz test na obecność mutacji genu BRCA1/BRCA2.

„Twój STYL” jako pierwszy przełamał tabu dotyczące raka piersi i zachęcił do głośniej rozmowy na jego temat. Dzięki tej właśnie akcji świadomość Polek na temat tej choroby znacząco wzrosła.

Przez ponad dwadzieścia pięć lat trwania akcji „Twój STYL” był wspierany przez znane osobistości, których udział pomógł dotrzeć do jeszcze większej liczby kobiet. Ponadto magazyn od początku zachęca kobiety, by same się badały i regularnie zgłaszały na USG lub mammografię. Z dumą można przyznać, że akcja uratowała życie i zdrowie wielu Polkom.

14 września na rynek trafił październikowy numer „Twojego STYLU” (10/2021) z kuponami rabatowymi na badania profilaktyczne oraz adresami placówek medycznych, w których można wykonać badania w obniżonej cenie.

Dodatkowe informacje oraz wsparcie merytoryczne dotyczące profilaktyki przeciwnowotworowej znajdziesz oraz w naszej poradni ginekologiczno-położniczej.

W naszej przychodni zrealizujesz bon rabatowy na cytologię i wymaz w kierunku HPV.

Przyłącz się do akcji w kobiecym stylu!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Masz pytanie? Napisz do nas
Cytologia

Cytologia to bezbolesne badanie przesiewowe diagnozujące raka szyjki macicy. Robione systematycznie…