2018-06-14

Szczepienia przeciwko wirusowi HPV w Vertimed+

Wirus HPV jest jednym z głównych czynników wpływających na rozwój komórek rakowych odpowiedzialnych za zachorowania na raka szyjki macicy. Aby zapobiec chorobie warto zaszczepić się przeciw wirusowi. Najlepsze efekty profilaktyczne daje szczepienie wykonane, zanim organizm zetknie się z wirusem HPV, a więc przed rozpoczęciem współżycia. Dlatego szczepieniu poddaje się dziewczynki w wieku 11–12 lat lub kobiety, które jeszcze nie współżyły.

Dążąc do podniesienia bezpieczeństwa i jakości życia naszych Pacjentek oferujemy
Szczepienie przeciw wirusowi HPV- trójdawkowe:
Cervarix przeciwko 2 rakotwórczym typom wirusa: HPV16 i HPV18

Silgard przeciwko 4 typom wirusa, w tym dwóm rakotwórczym typom HPV16 i HPV18 i dwóm typom HPV6 i HPV11 odpowiedzialnym za brodawki płciowe (kłykciny kończyste)

Gardasil 9 – przeciwko 7 rakotwórczym typom HPV (HPV16, 18, 31, 33, 45, 52 i 58) oraz dwóm typom HPV6 i HPV11 odpowiedzialnym za brodawki płciowe (kłykciny kończyste).

Koszt jednej dawki to: 440 zł + wymagana konsultacja ginekologiczna 140 zł

Zaszczepienie wymaga wcześniejszej wizyty ginekologicznej, na której lekarz podejmuje decyzję dotyczącą rodzaju szczepienia oraz terminu.

Zapraszamy na konsultacje – zapisy pod numerem telefonu: +48 22 405 63 75.

Masz pytanie? Napisz do nas

Napisz do nas jeśli czegoś potrzebujesz, chcesz o coś zapytać lub masz chęć się czymś z nami podzielić. Jeszcze tego samego dnia odpiszemy na każdą Twoją wiadomość.

Psychoterapia = proces

Na stronę do aktualności dodaj w wersji jak niżej z kilkoma linkami( zwiększa algorytmy) Psychoterapia to długi i często bardzo