2019-01-09

Rusza nabór uczestników do Oddziału Dziennego Zaburzeń Nerwicowych

Z wielką przyjemnością ogłaszamy otwarcie naboru do Oddziału Dziennego Zaburzeń Nerwicowych.

W ramach ODZN oferujemy intensywną, 12 – tygodniową psychoterapię grupową prowadzoną metodami o zweryfikowanej naukowo skuteczności w ramach podejścia poznawczo –behawioralnego oraz psychodynamicznego.

Oferujemy wysokospecjalistyczną diagnostykę i leczenie zaburzeń emocjonalnych, nerwicowych, lękowych, reakcji depresyjnych oraz zaburzeń osobowości.

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach :
Porannej – w godzinach 10:00 – 15:00
Wieczornej – w godzinach 16:00 – 21:00

W trakcie pobytu na Oddziale dziennym zaburzeń nerwicowych Pacjenci mają zapewnioną opiekę lekarza psychiatry, psychologa, psychoterapeuty oraz lekarza medycyny rodzinnej.

Aby zostać przyjętym na ODZN wymagane jest skierowanie. W razie jego braku lekarz psychiatra może je wystawić na miejscu w Poradni Zdrowia Psychicznego. Na czas pobytu na oddziale Pacjentom pracującym przysługuje zwolnienie lekarskie, na takich samych zasadach jak w przypadku pobytu w szpitalu.

Wszystkie usługi terapeutyczne w oddziale świadczone są nieodpłatnie, w ramach kontraktu NFZ.

Masz pytanie? Napisz do nas

Napisz do nas jeśli czegoś potrzebujesz, chcesz o coś zapytać lub masz chęć się czymś z nami podzielić. Jeszcze tego samego dnia odpiszemy na każdą Twoją wiadomość.

Wiosenne alergeny

Wiosna to nie tylko czas pięknej pogody, budzącej się do życia przyrody ale też dla wielu osób czas nasilonych objawów

Psychoterapia = proces

Na stronę do aktualności dodaj w wersji jak niżej z kilkoma linkami( zwiększa algorytmy) Psychoterapia to długi i często bardzo