Psychoterapia = proces

Na stronę do aktualności dodaj w wersji jak niżej z kilkoma linkami( zwiększa algorytmy)

Psychoterapia to długi i często bardzo kosztowny proces, podczas którego uczymy się zmieniać swoją postawę oraz rozumieć i akceptować emocje. Terapia może mieć różne formy (indywidualna/grupowa) odbywać się codziennie lub raz na jakiś czas oraz być prowadzona w konkretnym nurcie, czyli terapeuta w czasie spotkań posługuje się technikami zgodnymi z jego szkołą psychoterapii.(poznawczo-behawioralna, psychodynamiczna). Oddział dzienny zaburzeń nerwicowych – Lekarz rodzinny NFZ, pediatra, psycholog, ginekolog warszawa kabaty Vertimed To naturalne, że przed pierwszą sesją terapeutyczną zadajesz sobie wiele pytań i może okazać się, że tuż po spotkaniu nie czujesz  „chemii” z terapeutą. Ważne jest, aby dać sobie samemu szanse i nie zniechęcać się na starcie.

W naszej placówce konsultanci obsługi pacjenta odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą odnaleźć „Twojego” terapeutę. Masz również możliwość skorzystać z wyjątkowej oferty na Groupon. W atrakcyjniej cenie możesz odbyć pełnowartościową sesje psychoterapii i zdecydować czy chcesz ją kontynuować w tym wybranym nurcie czy wolisz dokonać zmiany.

Zachevamy do zapoznania się z naszą ofertą Konsultacje u psychologa lub psychoterapeuty: 1, 3 lub 5 sesji – Vertimed+ | Groupon.

Tel.: +48 603 804 702
E-mail.: [email protected]

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Masz pytanie? Napisz do nas
Cytologia

Cytologia to bezbolesne badanie przesiewowe diagnozujące raka szyjki macicy. Robione systematycznie…