2020-08-11

Promocja! Pakiet badań TSH, FT3, FT4, aTPO, aTG, aTRab, Witamina D3 w cenie 97,50 zł

Hashimoto, Choroba Gravesa- Basedowa – sprawdź czy je masz!!

Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy to dziś jedna z najbardziej popularnych chorób układu odpornościowego. Zdiagnozowanie Hashimoto oraz choroby Gravesa-Basedowa nie oznacza, że nasze inne narządy wewnętrzne są chronione. Najważniejsze w procesie leczenia jest przewrócenie prawidłowego działania całego układu immunologicznego, a nie skupianie się jedynie na chorującym organie wewnętrznym. Pamiętaj, że przyjmowanie terapii hormonalnej działa niczym plaster na ranę. Delikatnie łagodzi objawy lecz nie działa na przyczynę.

Najczęściej w przypadku Hashimoto zmagać będziemy się z uczuciem zimna stóp i dłoni, suchą skórą, wypadaniem włosów a nawet niepłodnością.

Chorobie Gravesa-Basedowa towarzyszy nadczynności tarczycy, niebolesny obrzęk palców u rąk i stóp, wytrzeszcz gałek ocznych niekiedy zgrubienie kości.

Różnica między wymienionymi jednostkami chorobowymi dotyczy  przeciwciał. W Hashimoto są to aTPO oraz aTG, a w chorobie Gravesa-Basedowa to przeciwciała aTRAb.

W celu postawienia trafnej diagnozy należy wykonać badania laboratoryjne oraz USG tarczycy.

Tylko teraz do 14 września 2020 roku trwa nasza wakacyjna promocja!

Pakiet badań TSH, FT3, FT4, aTPO, aTG, aTRab, Witamina D3 wykonasz już w cenie 97,50 zł.

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszego pakietu badań. Zapisy pod numerem telefonu: 603 804 701, 22 405 63 75 lub mailowo: recepcja@vertimed.pl

Masz pytanie? Napisz do nas

Napisz do nas jeśli czegoś potrzebujesz, chcesz o coś zapytać lub masz chęć się czymś z nami podzielić. Jeszcze tego samego dnia odpiszemy na każdą Twoją wiadomość.

Wiosenne alergeny

Wiosna to nie tylko czas pięknej pogody, budzącej się do życia przyrody ale też dla wielu osób czas nasilonych objawów

Psychoterapia = proces

Na stronę do aktualności dodaj w wersji jak niżej z kilkoma linkami( zwiększa algorytmy) Psychoterapia to długi i często bardzo