2018-11-20

Poradnia psychologiczna dla dzieci i młodzieży

W poradni psychologicznej oferujemy diagnostykę i leczenie dzieci w wieku od 3 miesiąca do 17 roku życia. Przeprowadzamy badania rozwoju poznawczego, emocjonalnego i społecznego.

Dbając o dobry nastrój i zachowanie równowagi wewnętrznej całej rodziny oferujemy:

  • Konsultacje dla matek oraz rodzin z niemowlętami i małymi dziećmi, które borykają się z niewytłumaczalnymi problemami takimi jak: bezsenności, napady złości, zaburzenia odżywiania i lęk separacyjny.
  • Psychoterapię rodzinną, która polega na jednoczesnej pracy z osobami tworzącymi rodzinę, obejmująca kłopoty szkolne i wychowawcze, trudności w komunikacji czy w budowaniu związków emocjonalnych.
  • Spotkania indywidualne dzieci i młodzieży zmagającej się z uzależnieniami i zachowaniami autodestrukcyjnymi poprzedzone konsultacją z rodzicami. Celem terapii jest zrozumienie istoty problemu zaś efektem możliwość rozwoju i uzyskanie zmian w problemowych obszarach.
  • Wspieramy rodziny w trakcie postępowania adopcyjnego oraz podczas separacji i rozwodu.

Wszelkie informacje o terminach i kosztach wizyty diagnostycznej oraz terapii dostępne są w naszej recepcji pod numerem telefonu +48 22 405 63 75.

Masz pytanie? Napisz do nas

Napisz do nas jeśli czegoś potrzebujesz, chcesz o coś zapytać lub masz chęć się czymś z nami podzielić. Jeszcze tego samego dnia odpiszemy na każdą Twoją wiadomość.

Psychoterapia = proces

Na stronę do aktualności dodaj w wersji jak niżej z kilkoma linkami( zwiększa algorytmy) Psychoterapia to długi i często bardzo