2022-04-01

Polish Business Woman Awards dla Vertimed+

?Kiedy 5 lat temu dołączyłam do zespołu Vertimed+ branża medyczna była dla mnie znana jedynie z perspektywy pacjenta.

I właśnie to doświadczenie stało się impulsem do daleko idących zmian w organizacji.

Cieszę się, że mam okazję współpracować i uczyć się od osób, które „zjadły zęby” na zarządzaniu podmiotami medycznymi.

?Za sukcesem Grupy Medycznej Vertimed+ stoi sztab ludzi, który każdego dnia realizuje misje i wizje miejsca, które swój początek mają w 2009 roku.

Dziś pomysł CEO Dariusza Zakrzewskiego na oferowanie prywatnej opieki psychiatryczno-psychologicznej nikogo by nie dziwił. 13 lat temu był to z pewnością startup.

Jeszcze kilka lat wstecz konsultacja psychiatryczna czy długoterminowa terapia były uznawane jako powód do wstydu. Szczęśliwie te mity mijają. Powszechnie oswajamy tematy tabu i coraz częściej szukamy pomocy.

Specjalistycznego wsparcia potrzebują również osoby, które z różnych powodów nie mogą sobie pozwolić na korzystanie z komercyjnych usług medycznych.

Wiemy, że za każdym człowiekiem stoi jego własna historia. Historia, która nie zawsze jest łatwa, ale która z pewnością zasługuje na uwagę.

?Naszym celem jest zmniejszanie różnic społecznych w dostępie do świadczeń medycznych, zapewnienie opieki zdrowotnej w oparciu o najwyższe standardy oraz oswajanie tematyki uzależnień i zaburzeń osobowości.

Od 2017 roku wdrożyłyśmy szereg nowych procedur i rozwiązań dzięki, którym nasi Pacjenci mogą korzystać z 5 refundowanych poradni specjalistycznych.

Jedna z nich to Poradnia Leczenia Uzależnień, która na przestrzeni ostatnich 2 lat przeszła reorganizację. Zmiany okazały się na tyle skuteczne, że dziś najlepsi specjaliści przyjmują w swoich gabinetach od poniedziałku do piątku osoby nie tylko uzależnione, ale również ich bliskich. Wiemy, że kiedy choruje jeden członek rodziny leczenia wymaga ona cała.

?Nasza praca oraz indywidualne a wręcz osobiste podejście do tematyki uzależnień zostały docenione i nagrodzone podczas piątkowej gali #PolishBusinessWoman Awards.??

 

Jesteśmy dumni, wzruszeni i zdeterminowani do ciężkiej pracy jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Dziękujemy kapitule za przyznanie nam nagrody i tym samym dodanie wiary w sens naszych działań.

Nagrodę w imieniu całej organizacji odebrała współwłaścicielka i członek zarządu Patrycja Skrodzka.

Masz pytanie? Napisz do nas

Napisz do nas jeśli czegoś potrzebujesz, chcesz o coś zapytać lub masz chęć się czymś z nami podzielić. Jeszcze tego samego dnia odpiszemy na każdą Twoją wiadomość.

Wiosenne alergeny

Wiosna to nie tylko czas pięknej pogody, budzącej się do życia przyrody ale też dla wielu osób czas nasilonych objawów

Psychoterapia = proces

Na stronę do aktualności dodaj w wersji jak niżej z kilkoma linkami( zwiększa algorytmy) Psychoterapia to długi i często bardzo