Polish Business Woman Awards dla Vertimed+

?Kiedy 5 lat temu dołączyłam do zespołu Vertimed+ branża medyczna była dla mnie znana jedynie z perspektywy pacjenta.

I właśnie to doświadczenie stało się impulsem do daleko idących zmian w organizacji.

Cieszę się, że mam okazję współpracować i uczyć się od osób, które „zjadły zęby” na zarządzaniu podmiotami medycznymi.

?Za sukcesem Grupy Medycznej Vertimed+ stoi sztab ludzi, który każdego dnia realizuje misje i wizje miejsca, które swój początek mają w 2009 roku.

Dziś pomysł CEO Dariusza Zakrzewskiego na oferowanie prywatnej opieki psychiatryczno-psychologicznej nikogo by nie dziwił. 13 lat temu był to z pewnością startup.

Jeszcze kilka lat wstecz konsultacja psychiatryczna czy długoterminowa terapia były uznawane jako powód do wstydu. Szczęśliwie te mity mijają. Powszechnie oswajamy tematy tabu i coraz częściej szukamy pomocy.

Specjalistycznego wsparcia potrzebują również osoby, które z różnych powodów nie mogą sobie pozwolić na korzystanie z komercyjnych usług medycznych.

Wiemy, że za każdym człowiekiem stoi jego własna historia. Historia, która nie zawsze jest łatwa, ale która z pewnością zasługuje na uwagę.

?Naszym celem jest zmniejszanie różnic społecznych w dostępie do świadczeń medycznych, zapewnienie opieki zdrowotnej w oparciu o najwyższe standardy oraz oswajanie tematyki uzależnień i zaburzeń osobowości.

Od 2017 roku wdrożyłyśmy szereg nowych procedur i rozwiązań dzięki, którym nasi Pacjenci mogą korzystać z 5 refundowanych poradni specjalistycznych.

Jedna z nich to Poradnia Leczenia Uzależnień, która na przestrzeni ostatnich 2 lat przeszła reorganizację. Zmiany okazały się na tyle skuteczne, że dziś najlepsi specjaliści przyjmują w swoich gabinetach od poniedziałku do piątku osoby nie tylko uzależnione, ale również ich bliskich. Wiemy, że kiedy choruje jeden członek rodziny leczenia wymaga ona cała.

?Nasza praca oraz indywidualne a wręcz osobiste podejście do tematyki uzależnień zostały docenione i nagrodzone podczas piątkowej gali #PolishBusinessWoman Awards.??

 

Jesteśmy dumni, wzruszeni i zdeterminowani do ciężkiej pracy jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Dziękujemy kapitule za przyznanie nam nagrody i tym samym dodanie wiary w sens naszych działań.

Nagrodę w imieniu całej organizacji odebrała współwłaścicielka i członek zarządu Patrycja Skrodzka.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Masz pytanie? Napisz do nas
Cukrzyca

Przyczyny cukrzycy nie są jeszcze do końca poznane. Zasadniczą rolę w jej…

Wątroba

Wątroba (grecki hepar) jest największym narządem wewnętrznym i należy do układu…

Magnez

Magnez wspiera prawidłowe działanie układów: nerwowego, krwionośnego i mięśniowego. Ułatwia wchłanianie…

Nawadnianie organizmu

Odpowiednie nawodnienie organizmu utrzymuje stałą temperaturę ciała, wspomaga pracę nerek, które…