2023-05-16

Jak zadbać o swoich pracowników?

Ponad 50% pracowników uważa, że opieka medyczna to jeden z najważniejszych benefitów. Jeszcze więcej ankietowanych uważa, że dodatkowym atutem jest pomoc psychologiczna.

W Vertimed+ bezpłatnie zadbamy o Twój zespół. Ty i Twoja organizacja nie musicie ponosić kosztów prywatnych pakietów medycznych.

Jak to możliwe?
Zapewniamy najwyższe standardy usług oraz dostępność do lekarzy podstawowej opieki medycznej maksymalnie do 3 dni roboczych, a nawet w dniu rejestracji.

Oferujemy intensywną trzymiesięczną terapie grupową w ramach dziennego oddziału leczenia nerwic. Dostęp do poradni ginekologiczno-położniczej 5 dni w tygodniu.

Co zyskuje pracodawca?
Oszczędności. Wystarczy poinformować pracowników o współpracy z naszą placówka i minimalizować koszty benefitów. Zmniejszenie absencji chorobowej. Zespół zawsze korzysta z pomocy zaufanego lekarza w jednym miejscu bez konieczności jeżdżenia po całej Warszawie. Zadowolonych i świadomych pracowników, którzy dbają o swoje zdrowie psychiczne.

Korzyści dla pracownika:

Oszczędność czasu. Pacjent korzysta z opieki stacjonarnej zaufanego lekarza w jednej placówce lub konsultuje się z nim online. Kompleksowe rozwiązania, z których może korzystać cała rodzina włącznie z najmłodszymi pacjentami. Pobieramy krew dzieciom od pierwszego dnia ich życia. Wsparcie psychologiczne. Prowadzimy terapię w ramach dziennego oddziału leczenia nerwic, poradni zdrowia psychicznego oraz leczenia uzależnień.

Masz pytania? Dowiedz się więcej: [email protected]

Masz pytanie? Napisz do nas

Napisz do nas jeśli czegoś potrzebujesz, chcesz o coś zapytać lub masz chęć się czymś z nami podzielić. Jeszcze tego samego dnia odpiszemy na każdą Twoją wiadomość.

Czy od alergii można umrzeć?

Główne objawy alergii Kaszel, łzawiące oczy, opuchlizna i uczucie niemocy mogą wskazywać na alergie zarówno dzieci jak i dorosłych. W