Jak pomóc osobie uzależnionej od dopalaczy?

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii opublikowało ranking, z którego wynika, że dopalacze to jedne z najczęściej wybieranych substancji odurzających przez młodych ludzi. Dopalacze powodują potworne spustoszenie w organizmie oraz nieodwracalne zmiany w mózgu, ich przyjmowanie bardzo często powoduje zatrucia i konieczność hospitalizacji.

  • Jeśli masz wątpliwości czy Twoje dziecko zażywa dopalacze?
  • Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości leczenia? Poszukujesz pomocy terapeuty i psychologa?

Zapraszamy do Vertimed+.

Wykonujemy testy na obecność dopalaczy i narkotyków, oferujemy profesjonalną pomoc medyczną i psychologiczną dla osoby uzależnionej, służymy wsparciem dla najbliższych, którzy borykają się z problemami uzależnienia w swoim otoczeniu.
Posiadamy wiedzę i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii uzależnień, dysponujemy zespołem doskonałych terapeutów uzależnień oraz psychologów a także, sprawdzonymi metodami prowadzenia terapii zarówno indywidualnych jak i grupowych.

Dodatkowe informacje dotyczące przebiegu procesu leczenia, w tym zapisów na terapię do wybranego specjalisty uzyskacie kontaktując się z naszą recepcją pod numerem telefonu +48 22 405 63 75

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Masz pytanie? Napisz do nas
Cytologia

Cytologia to bezbolesne badanie przesiewowe diagnozujące raka szyjki macicy. Robione systematycznie…