2022-04-03

Health Labs Care w Vertimed+

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość ?

Od dziś w Vertimed+ możecie kupić stacjonarnie wybrane produkty Health Labs Care

Teraz nie musicie już czekać na kuriera z przesyłką. Suplementy, które pokochały gwiazdy czekają w naszej klinice.

Miło jest nam poinformować, że nasz zespól przeszedł intensywne szkolenie z zakresu odpowiedniej suplementacji aby móc doradzić i odpowiadać na Wasze pytania. Przed nami kolejne intensywne dni nauki ze specjalistami z Health Labs Care

Za sprawdzonymi i skutecznymi formułami stoi grono naukowców, dietetyków klinicznych oraz edukatorów z zakresu zdrowego żywienia. Za sukcesem Glove Me, Smart Me czy Reset Me odpowiada między innymi dr Joanna Podgórska, dietetyk Paulina Ihnatowicz, dietetyk hormonalny Michał Kot.

Health Labs Care to polska firma, która produkuje suplementy poparte autorskimi recepturami. Potwierdza to niezależne, certyfikowane laboratorium J.S. Hamilton Poland, które spełnia najwyższe normy jakościowe, potwierdzone min. przez Polskie Centrum Akredytacji oraz członkostwo w organizacjach krajowych i międzynarodowych. To daje Ci pewność, że formuły, które oferujemy są nie tylko skuteczne ale przede wszystkim bezpieczne.

Produkty Health Labs Care kupisz w naszej przychodni Vertimed+ ul. Bronikowskiego 55 Warszawa.

Masz pytanie? Napisz do nas

Napisz do nas jeśli czegoś potrzebujesz, chcesz o coś zapytać lub masz chęć się czymś z nami podzielić. Jeszcze tego samego dnia odpiszemy na każdą Twoją wiadomość.

Wiosenne alergeny

Wiosna to nie tylko czas pięknej pogody, budzącej się do życia przyrody ale też dla wielu osób czas nasilonych objawów

Psychoterapia = proces

Na stronę do aktualności dodaj w wersji jak niżej z kilkoma linkami( zwiększa algorytmy) Psychoterapia to długi i często bardzo