Diagnoza psychologiczna dzieci i młodzieży w Vertimed+

Od lipca w każdą środę w godzinach od 10:00 do 15:00 zapraszamy na terapię do Pani Natalii Przybyszewskiej.

Pani Natalia jest z wykształcenia psychologiem, a także obecnie psychoterapeutką w trakcie procesu certyfikacji. Doświadczenie zdobywała pracując w publicznych i prywatnych ośrodkach pomocy psychologicznej. Od 2011 pracuje w jednej z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Warszawie.

Zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży (w tym diagnozą trudności szkolnych) oraz psychoterapią dzieci od 12 roku życia, a także osób dorosłych. Prowadzi konsultacje dla rodziców, prowadzi warsztaty umiejętności wychowawczych i grupy rozwoju dla rodziców i młodzieży. Udziela pomocy psychologicznej dzieciom borykających się z trudnościami emocjonalnymi, uwikłanych w konflikty okołorozwodowe rodziców, doświadczających kryzysu oraz traumy. Specjalizuje się także w psychoterapii indywidualnej zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania i depresji.

Pierwsza wizyta zawsze odbywa się w towarzystwie rodzica, każda kolejna to indywidualna kwestia podjęta podczas pierwszej konsultacji.

Zapraszamy na konsultacje już od 4.07. terminy kolejnych konsultacji w lipcu: 11.07 i 25.07 (środy) w godzinach od 10.00 do 15.00.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Masz pytanie? Napisz do nas