Diagnostyka jajnika 2018

Drogie Panie, Wasze zdrowie i dobre samopoczucie zawsze było dla nas priorytetem.

Dlatego, jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że w tym roku przystąpiliśmy do ogólnopolskiej kampanii organizowanej przez fundację Kwiat Kobiecości pt. „Diagnostyka Jajnika 2018”, której ambasadorką została Pani Magda Gessler.

Od ponad 2 lat nasza poradnia ginekologiczno-położnicza znajduje się na mapie „Gabinetów pod kwiatkiem” zapewniając dyskrecję, komfort i oferując potwierdzony, najwyższy standard przeprowadzanych wizyt ginekologicznych.

Nasi specjaliści w profesjonalny sposób, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu przeprowadzają wywiady medyczne, diagnozują problemy i wybierają najskuteczniejsze metody leczenia.
Wiemy jak ważna jest profilaktyka w celu zapobiegania chorobom zwłaszcza nowotworowym, poprzez ich wczesne wykrycie i zastosowanie efektywnej terapii.
Aby umożliwić badania profilaktyczne jak największej liczbie kobiet w ramach kampanii „Diagnostyka Jajnika2018” zaoferowaliśmy przeprowadzenie 100 bezpłatnych badań USG transwaginalnych dla Pacjentek niebędących jeszcze pod opieką naszej poradni.

USG domaciczne zostanie wykonane przez specjalistę II stopnia ginekologii i położnictwa Lek. med. Monika Babkiewicz-Gorbacka. Każda z Pań otrzyma także drobny upominek. Dołożymy wszelkich starań by osoby korzystające z opieki medycznej w ramach wydarzenia czuły się komfortowo, a udzielona im pomoc była kompletna.

Jeśli wiesz, że któraś z kobiet w Twoim otoczeniu: mama, siostra, ciocia lub koleżanka powinny wykonać USG ginekologiczne – zaproś je do naszej poradni! Dzięki naszemu programowi teraz mogą zrobić je bezpłatnie!
W trosce o zdrowie kobiet zachęcamy do skorzystania z akcji promocyjnej oraz zapoznania się z informacjami na temat nowotworu jajnika na stronie https://diagnostykajajnika.pl/ .
Mamy nadzieje, że nasz wkład w kampanie przyczyni się do wzrostu świadomości społecznej na temat profilaktyki i leczenia raka jajnika w Polsce. O szczegóły akcji zapytaj w naszym punkcje obsługi Pacjenta, zapoznaj się także z regulaminem akcji dostępnym na naszej stronie internetowej.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Masz pytanie? Napisz do nas
Cytologia

Cytologia to bezbolesne badanie przesiewowe diagnozujące raka szyjki macicy. Robione systematycznie…