2018-09-11

Darmowe badania na obecność wirusa HCV

Od 10 września do 17 października 2018 w naszej przychodni wykonywane będą badania na obecność wirusa HCV. Pierwsze 1000 osób, które zgłosi się do badania otrzyma je bezpłatnie. Badania wykonujemy codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 19:00.

Wirus HCV wywołuje wirusowe zapalenie wątroby typu C (WZW C). Wirusem HCV możemy zarazić się głównie podczas zabiegów medycznych, okołomedycznych i kosmetycznych (manicure, akupunktura, zabiegi dentystyczne, bardziej inwazyjne zabiegi kosmetyczne (nakłucia), tatuaże, wizyta u fryzjera).

Nieleczone wirusowe zapalenie wątroby typu C przez wiele lat może przebiegać bezobjawowo, jednak prowadzi do wyniszczenia wątroby. Skutkiem choroby bardzo często jest rak wątroby, żółtaczka lub wodobrzusze.

Dodatkowe informacje dotyczące darmowych badań na obecność wirusa HCV uzyskacie kontaktując się z naszą recepcją pod numerem telefonu +48224056375

Masz pytanie? Napisz do nas

Napisz do nas jeśli czegoś potrzebujesz, chcesz o coś zapytać lub masz chęć się czymś z nami podzielić. Jeszcze tego samego dnia odpiszemy na każdą Twoją wiadomość.

Wiosenne alergeny

Wiosna to nie tylko czas pięknej pogody, budzącej się do życia przyrody ale też dla wielu osób czas nasilonych objawów

Psychoterapia = proces

Na stronę do aktualności dodaj w wersji jak niżej z kilkoma linkami( zwiększa algorytmy) Psychoterapia to długi i często bardzo