lek. med. Magdalena Więdłocha

lek. med. Magdalena Więdłocha

psychiatra

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, ukończyła szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii. Jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym i doktorantką w Klinice Psychiatrycznej Wydziału Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Współprowadzi badania kliniczne nowych leków stosowanych w leczeniu depresji, choroby dwubiegunowej i schizofrenii. Jest również autorką licznych prac naukowych z zakresu psychiatrii, a jej zainteresowania naukowe obejmują biologiczne uwarunkowania zaburzeń i chorób psychicznych oraz psychofarmakologię.

W 2019 roku ukończyła European College of Neuropsychopharmacology Oxford Summer School w Wielkiej Brytanii. Przez kilka lat była związana zawodowo z Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie. Obecnie dyżuruje w psychiatrycznej izbie przyjęć i Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Wolskiego.

W Vertimed+ jest kierownikiem Oddziału Dziennego Zaburzeń Nerwicowych do którego prowadzi indywidualne kwalifikacje oraz konsultuję prywatnie w ramach leczenia psychiatrycznego. Pacjenci cenią wiedzę i kompetencje Pani Doktor. Doceniają również jej wnikliwe i indywidualne podejście do każdego problemu.

Inni specjaliści